zamrazanie rur lublin
czyszczenie tarasow
ocieplanie poddasza
zabudowa plytami lublin
montaz ogrodzen
centralne ogrzewanie lublin
elektryk lublin
hydraulik lublin
malowanie lublin
montaz drzwi lublin
montaz mebli lublin
montaz okien lublin
przeprowadzki lublin
sprzatanie lublin
ukladanie paneli lublin
ukladanie plytek lublin
Slider


OFERTA DLA KLIENTA

Bez wątpienia, każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a oferta i kosztorys są dopasowane do potrzeb po uprzedniej gruntownej analizie wszystkich czynników. Mimo wszystko, w dalszym ciągu dążymy do perfekcji oferując nie tylko dopasowane usługi na miarę potrzeb ale i specjalne przywileje rabatowe dla stałych oraz nowych Klientów. Każdy, kto skorzystał z naszych usług – wraca niczym bumerang „po więcej” i wcale się temu nie dziwimy, a nawet przeciwnie – jesteśmy wdzięczni.

RABAT ZA POLECENIE

Jeżeli skorzystasz z Naszych usług i polecisz je swoim sąsiadom, rodzinie lub znajomym – otrzymasz 100 zł w prezencie za każdą osobę ! Wyobraź sobie, że dzięki Tobie zrealizowaliśmy np. 10 zleceń – otrzymasz 1000 zł ! Miła propozycja, czyż nie?

RABAT DLA NOWYCH KLIENTÓW

Na dobry początek oferujemy 10% rabatu dla zlecenia powyżej 1500 zł. Jeżeli zamówiłeś usługę o wartości 1500 zł to otrzymasz 150 zł rabatu ! – do zapłaty pozostanie tylko min.1350 zł !

RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Złożyłeś 5 zamówień ? od następnego i każdego kolejnego o wartości powyżej 2500 zł możesz być pewny, że odejmiemy zawsze 20% ! Przykładowo dla zamówienia o wartości 2500 zł i odliczeniu rabatu 20% pozostanie do zapłaty tylko 2000 zł !

A już wkrótce wiele innych ciekawych propozycji dla Naszych klientów !

Kontakt