Slider


OFERTA i rabat DLA KLIENTA

Bez wątpienia, każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a oferta i kosztorys są dopasowane do potrzeb po uprzedniej gruntownej analizie wszystkich czynników. Mimo wszystko, w dalszym ciągu dążymy do perfekcji oferując nie tylko dopasowane usługi na miarę potrzeb ale i specjalne przywileje rabatowe dla stałych oraz nowych Klientów. Każdy, kto skorzystał z naszych usług – wraca niczym bumerang „po więcej” i wcale się temu nie dziwimy, a nawet przeciwnie – jesteśmy wdzięczni.

RABAT ZA POLECENIE

Jeżeli skorzystasz z Naszych usług i polecisz je swoim sąsiadom, rodzinie lub znajomym – otrzymasz 100 zł w prezencie za każdą osobę ! Wyobraź sobie, że dzięki Tobie zrealizowaliśmy np. 10 zleceń – otrzymasz 1000 zł ! Miła propozycja, czyż nie?

RABAT DLA NOWYCH KLIENTÓW

Na dobry początek oferujemy 10% rabatu dla zlecenia powyżej 1500 zł. Jeżeli zamówiłeś usługę o wartości 1500 zł to otrzymasz 150 zł rabatu ! – do zapłaty pozostanie tylko min.1350 zł !

RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Złożyłeś 5 zamówień ? od następnego i każdego kolejnego o wartości powyżej 2500 zł możesz być pewny, że odejmiemy zawsze 20% ! Przykładowo dla zamówienia o wartości 2500 zł i odliczeniu rabatu 20% pozostanie do zapłaty tylko 2000 zł !

A już wkrótce wiele innych ciekawych propozycji dla Naszych klientów !

Kontakt