Slider

cO nas wyróżnia

SUPRAMEX to zespół osób dla których zmiana przestrzeni użytkowych jest fascynującym wyzwaniem. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala, aby każdy Klient poczuł się wyjątkowo – indywidualnie. Jesteśmy elastyczni pod względem swojej oferty i możemy ją dostosować dla każdego – klienta prywatnego oraz biznesowego. Dobór odpowiednich materiałów, organizacja zakupu, transport, koordynacja ekipy remontowej oraz uporządkowanie miejsca pracy to zadania czasochłonne na które większość z Naszych Klientów nie może sobie pozwolić. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane indywidualnie do każdego zlecenia.

OFEROWANE USŁUGI PRZEDSIĘBIORSTWA SUPRAMEX

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ KAŻDEJ POWIERZCHNI W STANIE DEWELOPERSKIM

ODŚWIEŻENIE WNĘTRZ I ELEWACJI ZEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW MIESZKALNYCH, BIUROWYCH ORAZ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

REMONT KAŻDEJ POWIERZCHNI POWIERZONEJ ZLECENIU

ARANŻACJA OBIEKTÓW MIESZKALNYCH, BIUROWYCH, UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, HAL MAGAZYNOWYCH ORAZ POMIESZCZEŃ PRODUKCYJNYCH

TRANSPORT MEBLI, URZĄDZEŃ ORAZ INNYCH GABARYTÓW W RAMACH PRZEPROWADZKI

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE POWIERZCHNI MIESZKALNEJ, BIUROWEJ, UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ PRODUKCYJNEJ

SERWIS INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ, HYDRAULICZNEJ, KANALIZACYJNEJ ORAZ WENTYLACYJNEJ

REWITALIZACJA POBUDOWLANYCH TERENÓW ZIELONYCH ORAZ PRYWATNYCH PODJAZDÓW, TARASÓW I DZIAŁEK

… i wiele innych …

Każdy szczegół dotyczący materiałów, miejsca realizacji, możliwych komplikacji oraz realizacji poszczególnych etapów zlecenia – omawiamy z Klientem przed sporządzeniem i akceptacją kosztorysu oraz podpisaniem umowy. Ten jedyny i właściwy sposób gwarantuje niezmienność kosztu realizacji zlecenia oraz 100% satysfakcji z powierzonego zadania.

Oferowane usługi skierowane są dla osób prywatnych oraz inwestorów biznesowych poszukujących rzetelnej firmy, która zadba o każdy szczegół realizacji zlecenia – od sporządzenia satysfakcjonującego obie strony kosztorysu, przez wykucie bruzd na nową instalację po dobór odpowiedniego abażuru.

Potrafimy słuchać Klientów, jesteśmy elastyczni i otwarci na różne rozwiązania, także wychodzące poza schemat. Na każdym etapie Nasi fachowcy służą cenną radą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji wielu skomplikowanych projektów. Wspólnie zaplanujemy podział pomieszczeń, wykonanie elementów funkcjonalnych oraz dobierzemy najlepsze materiały budowlane. A to tylko część Naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z usług oraz przywilejów, które oferujemy Naszym klientom.

Dziękujemy klientom dotychczasowym za okazane zaufanie oraz zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych Naszymi usługami.

Kontakt